Hanza Tower – Biznesowe centrum Szczecina

Polecane

Opis

Hanza Tower jest jednym z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem. Dzięki wyjątkowej architekturze i lokalizacji najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym. W 26- piętrowej wieży o dynamicznym kształcie powstaje wielofunkcyjny obiekt spełniający kompleksowo potrzeby użytkowników- zarówno ulokowania biznesu, efektywnego rozwoju firmy, jak i komfortowego spędzenia czasu. Umożliwia prowadzenie działalności w bogatym otoczeniu biznesowym, w sąsiedztwie międzynarodowych firm z różnych branż.

MULTIFUNKCJONALNY
Stworzyliśmy zbalansowane połączenie projektu biurowo-mieszkaniowego z dostępem do rozległej ilości usług. Multifunkcjonalny obiekt, w którym jakość widać w każdym detalu a unikatowe podejście do projektowania przestrzeni uwzględnia różnorodne potrzeby przyszłych użytkowników.

STRATEGICZNA LOKALIZACJA SZCZECIN
Położenie obiektu sprawia, że w Hanza Tower spotykają się najwięksi gracze biznesu. Kluczowa jest szybka komunikacja z europejskimi miastami. Podróż do stolicy Niemiec zajmuje zazwyczaj około dwóch godzin, a do Malmo bądź Hamburga około czterech. Do Szczecina można przylecieć samolotem, dojechać samochodem lub pociągiem. Przenieś swoją firmę do biznesowego centrum – dając jej możliwość utrzymywania szerokich krajowych i międzynarodowych kontaktów, co pozwoli ci zyskać przewagę nad konkurencją.

Najważniejsze punkty w pobliżu:
139 km do Berlina
350 km do Gdańska
500 km do Warszawy
218 km do Poznania
300 km do Malmo
340 km do Hamburga
340 km do Kopenhagi
340 km do Sztokholmu
350 km do Wrocławia
384 km do Hanoweru
425 km do Pragi
590 km do Goteborgu
830 km do Rygi
1000 km do Oslo
1150 km do Tallinu
1400 km do Helsinek

Najważniejsze punkty w pobliżu:
1. Urząd Miasta
2. Hotel Dana
3. Wały Chrobrego
4. Dworzec PKP
5. Brama Portowa
6. Plac Grunwaldzki

INSPIRUJĄCA PANORAMA
Spektakularna 100 m wysokość czyni Hanza Tower najbardziej rozpoznawalnym budynkiem w Szczecinie. Monumentalne przeszklenia znakomicie rozświetlają wysokie na ponad 3m. wnętrza. Zwieńczeniem Hanza Tower jest ogromny, zielony taras panoramiczny. Zlokalizowany na dachu zapewni rozległy widok na całą okolicę, m.in. na urzekającą Puszczę Wkrzańską, Jezioro Dąbskie, malownicze Góry Bukowe i Zalew Szczeciński.

CENTRUM KONGRESOWE
Zadbaliśmy, aby Hanza Tower kojarzona była z najwyższym standardem powierzchni biurowych, zapewniających doskonałe warunki do pracy i rozwoju biznesu. Stworzyliśmy Centrum Kongresowe o powierzchni ok. 7.000 m2 przeznaczone do organizacji eventów, konferencji, spotkań biznesowych i urzędowych, a także szkoleń. W wielofunkcyjnych salach dostępne będzie pełne zaplecze multimedialne i techniczne. Niestandardowa (ponad 3 m2) wysokość pomieszczeń, możliwość wydzielenia modułów biurowych z oddzielnymi wejściami do każdego z nich stwarza idealne możliwości do indywidualnej aranżacji biura. Dodatkowo dajemy możliwość skorzystania z usług restauracji, kawiarni, hotelu (Hotel Dana) oraz SPA.

DAJEMY WIĘCEJ
Zarówno dla właścicieli lokali, zewnętrznych gości biznesowych oraz właścicieli apartamentów nieoceniona jest możliwość skorzystania z oferty restauracji, usług hotelowych oraz Fitness & SPA – siłowni, basenu, zespołu saun, kameralnego klubu JW. czy Sali VIP. Dzięki powierzchni usługowo-handlowej będą mogli zrobić zakupy w renomowanych sklepach i butikach oraz umówić się w kawiarni. Wszystko w jednym multifunkcjonalnym obiekcie. Zrobiliśmy wszystko aby dać możliwość naszym Klientom oszczędności czasu oraz uzyskania naturalnego work life balance.

 

Szczegóły

Pełna oferta do pobrania

Plan

2B Powierzchnia biurowa: 634,18 m2 2KF Powierzchnia konferencyjna: 816,27 m2
4B Powierzchnia biurowa: 633,29 m2
Powierzchnia usługowa: 2943,2 m2
3B Powierzchnia biurowa: 635,37 m2 3KF Powierzchnia konferencyjna: 829,54 m2
5B Powierzchnia biurowa: 631,66 m2 5KF Powierzchnia konferencyjna: 820,21 m2